Auktion: Parti farveforskydninger (10 stk.) - (László Moholy-Nagy) - (Kinetisk-konstruktivt system) - (efter originalen fra 1922)
74,68 kr.
/lager
pris ekskl. skat
- Status
- Tilbuddet er ikke længere tilgængeligt
- Minimal orden
- 1 [2,4] lager
- Mængde til rådighed
- 1 lager
- Land
- Tyskland
- Varegruppe
- Ny
- Sidste aktualisering
- for 2 uger siden
Aktuelle tilbud i denne kategori Nuværende grossist tilbud
Tilbudsbeskrivelse
- Signeret og dateret på tryk
- Stand: i god stand
- Størrelse: 83,3 × 66 cm x 90 × 70 cm
Salg mod højeste bud i forbindelse med en auktion! Priserne er startpriser!