BACK TO SCHOOL
-40%
I 1 år TILMELDING og FORNYELSE
kampagner kan ikke kombineres

De bedste aktietilbud fra 150 lande

Over 100 000 tilfredse brugere

Tilbyder billigere med op til 90 startprisen

Direkte kontakt til sælgere og grossister

D-Link Fiberoptisk - 1000 Mbit/s - SFP - LC - 50/125 μm - SX DEM-311GT

181,32 kr. /stykke pris ekskl. skat
Jag bestiller

Minimal orden
1 [2.4] stykker
Mængde til rådighed
uden grænser
Land
Tyskland
Varegruppe
Ny  
SKU:
52942
TARIC:
84719000
EAN:
0790069248153

Kontakt Opkald

D-Link Fiberoptisk - 1000 Mbit/s - SFP - LC - 50/125 μm - SX DEM-311GT - beskrivelse

D-Link DEM-311GT. SFP transceiver type: fiberoptisk, maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit / s, interface: SFP. Pakkens bredde: 74 mm, Pakkens dybde: 131 mm, Pakkens højde: 49 mm. Forsendelseskartonlængde: 36 cm, Forsendelseskartonbredde: 26 cm, Forsendelseskartonhøjde: 31 cm


Betalingsmetoder

  • Bankoverførsel
  • Kontant
  • PayPal

Forsendelsesmetoder

  • Afhentning personligt
  • Indenlands forsendelse
  • Udenlandsk forsendelse

Andre grossist tilbud

Andre tilbud i denne kategori

Gratis NYHEDSBREV

Daglige underretninger om nye produkter og nyheder på Merkandi.